rok szkolny 2023/2024

rok szkolny 2022/2023

Poniżej do pobrania na komputer poradnik dla rodziców w obszarze bezpieczeństwa cyfrowego. Jest to słowniczek wszelkich pojęć pojawiających się w Internecie, wraz z omówieniem, wyjaśnieniem tych pojęć.

Poradnik ABC cyberbezpieczenstwa.pdf

Na pierwszym spotkaniu nowo wybranych przedstawicieli klas i grup przedszkolnych, dokonano wyboru zarządu Rady Rodziców.
Na przewodniczącą została wybrana pani Magdalena Bradel (kl. V); skarbnikiem została pani Julia Białas (OP); a członkiem wybrano panią Monikę Lewczuk (kl. II). Gratulujemy!
Rada Rodziców podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wysokości składki na bieżący rok szkolny w wysokości 50 zł ud dziecka, nie przewidziano ulg w tym temacie.

rok szkolny 2021/2022

Poniżej umieszczone są dwie broszury do pobrania, dedykowane rodzicom a traktujące o funkcjonowaniu dziecka w wirtualnym świecie.

broszura-Dzieci w wirtualnej sieci_wydanie III_17.02.2022.pdf
broszura-Nastolatki w wirtualnym tunelu-18.02.2022 (1).pdf

W dniu 13 października odbyło się pierwsze spotkanie nowej Rady Rodziców. Na przewodniczącego rady wybrano przedstawiciela rodziców z klasy czwartej. Ustalono również wysokość składki na ten rok szkolny w kwocie 40 zł za jedno dziecko.

rok szkolny 2020/2021

Poradnik dla rodziców o wpływie wirtualnego świata na dziecko - materiał do pobrania po kliknięciu w przycisk.

broszura_dzieci-w-wirtualnej-sieci_2021.pdf

Poniżej prezentujemy list Rady Rodziców do wszystkich Rodziców mających ucznia / wychowanka w naszej szkole

Drodzy Rodzice,

Rozpoczynając nowy rok szkolny składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom którzy wspierali swoją pomocą i wpłatami działania Rady Rodziców.

Ten rok szkolny będzie inny niż dotychczasowe. Zostały odwołane wszystkie ,, imprezy dochodowe''. Co roku udawało się pozyskać z nich kwotę ok 5000 zł. Łącznie z wpłatami na Radę Rodziców mieliśmy do dyspozycji ok 6700 zł . Kwota ta w całości przeznaczana była na dofinansowanie wycieczek i innych imprez dla dzieci typu: teatrzyk, pizza, Mikołaj, Zajączek itp.

Chcielibyśmy, aby i w tym roku udało nam się zorganizować jak najwięcej imprez dla dzieci. Analizując koszty postanowiliśmy zaproponować wpłatę na Rade Rodziców w wysokości 30 zł od każdego dziecka. Przy 100% wypłacalności uzyskalibyśmy kwotę 2820 zł. To dało by nam możliwość realizowania wszystkich przewidzianych atrakcji wzorem ubiegłych lat.

Mamy nadzieję, że dbając o dobro i uśmiech naszych dzieci nadal będą Państwo nas wspierać finansowo. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób jest to kwota wygórowana. Chcielibyśmy jednak, aby wszystkie dzieci były traktowane tak samo.

Termin dokonywana wpłat do 30 listopada 2020r.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Rada Rodziców ZSP Krowiarki, wrzesień 2020 r.

Poradnik Rady Rodzicow. Kompetencje i zasady działania.pdf

W roku szkolnym 2019/2020 w skład Rady Rodziców wchodzą:

przewodnicząca: Magdalena Bradel

skarbnik: Teresa Dudek

komisja rewizyjna: Elżbieta Fiegler, Agnieszka Solisz, Maria Wieczorek

pozostali członkowie: Sylwia Niemiec, Jolanta Jurgowian, Monika Gieroń, Julia Białas

Imprezy współorganizowane przez RR:

1.12.19 Kiermasz Bożonarodzeniowy - przedszkole

19.12.19 Jasełka - kl. 1 i kl. 2